Yimka 1970 yılında Türk Henkel distribitörlüğü yanında Shell, BP firmaların kimyasal hammadde ve ürünlerini satmakla ticari hayata başlamış olup, geçen zaman içersinde teknik servis, depolama ve sevkiyat birimlerini geliştirerek iş ortaklarımıza kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Gerek doğrudan ithalat gerekse de Türkiye’nin sektörümüzde faaliyet gösteren seçkin firmaları ile işbirliği yapmak suretiyle, teknik safiyette kimyasallar maddeler gerekse de temsil ettiğimiz uluslar arası firmalar olan BASF Türk Kimya Sanayi, Koruma Klor Alkali, Pulcra Kimya sanayi, Ege Kimya Sanayi kalite ve ürünleriyle hizmet vermekteyiz.

Yimka ailesi olarak, tecrübeli ve sahalarında uzman satış ekibi, depoları ve sevkiyat filosu ile müşterilerimize en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

 

1. HİZMETLER VE ÜRÜNLERİMİZ

Yimka, 45 yılı aşkın bir süredir, olarak gerek doğrudan ithalat gerekse de Türkiye’nin sektörümüzde faaliyet gösteren seçkin firmaları ile işbirliği yapmak suretiyle, teknik safiyette kimyasallar maddeler ve hizmet sunmasıyla, ülkemizin sektöründe faaliyet gösteren en eski ve güvenilir firmalardan bir tanesidir.

Sunduğumuz ürün grupları arasında;

Solventler

Asitler

Bazlar

Tuzlar

 

bulunmaktadır.